W sobote po imprezie
start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
Szku,ja tez tak nie za wspaniale sie odczuwam:/ i chyba ide w kime dalej, a co tam sie ciekawego jeszcze "PO NAS" zdarzylo Pajaczku??bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM