W sobote po imprezie
start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
nie bardzo wiem bo zasnjolem tak z godzine po waszym wyjsciu. wkoncu osoby najbardziej pobudzajace ten balet poszly


  PRZEJD NA FORUM