W sobote po imprezie
start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
mi sie podobalo ;] lepiej niz ostatnim razem ;] !! duzo fajnych ludzi przysżło choć mogło jeszcze troche wiecej ;] ;] ....

no i było bardziej klimatycznie a nie tak jak ostatnio smutnawo-posiaduwkowo ;];]


  PRZEJD NA FORUM