| W sobote po imprezie start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat |
| mi sie podobalo ;] lepiej niz ostatnim razem ;] !! duzo fajnych ludzi przysżło choć mogło jeszcze troche wiecej ;] ;] .... no i było bardziej klimatycznie a nie tak jak ostatnio smutnawo-posiaduwkowo ;];] |