W sobote po imprezie
start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
wreszcie udalo sie zebrac sporo osob, imprezka pierwsza klasajęzorjęzor to kiedy znow balujemy? jęzor


  PRZEJD NA FORUM