| W sobote po imprezie start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat |
| hehe, na tym zdjeciu nikt nie zaniemogl, to tylko ostra jazda byla..od tylu a co do wrzucania zdjec to mysle ze lepiej jednak pytac sie ludzi o zgode, bo jedni potraktuja to z przymruzeniem oka, a inni moga sie obrazic, tym bardziej ze dostep do naszego forum ma praktycznie kazdy, nawet bez logowania (co moim zdaniem powinno byc zmienione) |