"pomoce naukawe"
skrypty, e-booki, ściągi, opracowania, notatki...
ooo to ja też z chęcią się załapię na notatki z problemów i hmsu
a im mniej notatek tym mniej do nauczenia się ;P
PRZEJDŹ NA FORUM