W sobote po imprezie
start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
ej no Kasiu, moim zdaniem zdjecie z makaronem bylo naprawde udane, powinno byc wrzucone tutaj w pierwszej kolejnosci
PRZEJDŹ NA FORUM