| LOL !!!! posłuchajcie tego :] |
| omg...tego pozera to nawet nie skomentuje, co koles moraly sadzi to bania peka...a co do tego kawalka sokola i pono to sie zastanawiam jak oni w to wciagneli fraczewskiego haha.. ale polewka bedzie niezly hicior na dresiarskie dyskoteki |