czego ci się aktualnie nie chce...
_ _,
popieram przedmówców, a od siebie dodam, ze nie chce mi sie słuchać kibiców ryczących za oknem "Biaaaaało-czerwone to barwy nieeeezwyciężone!", najwyższy czas zmienić tekst.
PRZEJDŹ NA FORUM