| Gierki netowe :] najlepsze zabijacze czasu w jakie gracie :P |
| www.pardus.at --> jedna z najbardziej rozbudowanych gierek w jakie grałem :] ... ( jak byscie sie zapisali podajcie mój kod www.reddragon.pl ---> polska gra zespołowa ,taktyczna www.duelmail.thewitcher.com --> polska , nie wymaga wielkiego nakładu czasu , nawet nienajgorsza ale na krutką zabawe www.xfighter.gameshow.pl --> zajebiście nashiziona wręcz socjopatyczna gierka , wciagajaca ale trudna ... równiez polska http://pl1.darkorbit.bigpoint.com --> jest wersja po polsku , jakaś taka kosmiczna ale dla mnie zbyt FPP |