Gierki netowe :]
najlepsze zabijacze czasu w jakie gracie :P
www.pardus.at --> jedna z najbardziej rozbudowanych gierek w jakie grałem :] ... ( jak byscie sie zapisali podajcie mój kod jęzor : 100493 )

www.reddragon.pl ---> polska gra zespołowa ,taktyczna

www.duelmail.thewitcher.com --> polska , nie wymaga wielkiego nakładu czasu , nawet nienajgorsza ale na krutką zabawe

www.xfighter.gameshow.pl --> zajebiście nashiziona wręcz socjopatyczna gierka , wciagajaca ale trudna ... równiez polska

http://pl1.darkorbit.bigpoint.com --> jest wersja po polsku , jakaś taka kosmiczna ale dla mnie zbyt FPP


  PRZEJDŹ NA FORUM