Sylwester 2008/2009
fajny wyjazd
Tak Radziu Tobie zawdzięczam moje pierwsze wywrotki na nartach( bo jazdą za pierwszym razem bym tego nie nazwała)
Choć byłam bardzo marudną uczennicą, to uważam,że zarazem pełną "gracji"- zwłaszcza jak jeździłam do tyłu
PRZEJDŹ NA FORUM