| Sylwester 2008/2009 fajny wyjazd |
| Na zimowisko też się wybieram. Ale mam propozycję dla osób które chcą za małe pieniądze spędzić sylwestra w Brukseli. Otóż w dniach okołosylwestrowych jest takowy wyjazd na około tydzień na Europejskie Spotkanie Młodych.Oprócz oczywiście spotkań jest możliwość łażenia sobie indywidualnie po mieście. A cena to tylko przejazd autokarem tam i z powrotem bo mieszkanie i jedzenie dają nam rodziny u których się na ten czas zamieszka. Myślę że koszt podróży nie przekroczy 300 zł - taki był w tamtym roku jak pojechaliśmy do Genewy a to troszkę dalej. Tydzień w Brukseli za taką kwotę - myślę że warte zastanowienia.... |