co z tym? - 3.semestr
Mam pytanie do tych, którzy byli na ostatnich zajęciach. Czy coś już zostało ustalone apropos ćwiczeń i zaliczeń dla osób, które ten przedmiot wybrały dodatkowo?


  PRZEJDŹ NA FORUM