Temat o zdrowiu
to wypadaloby na cos zachorowac, co by z tych 47 mln byl jakis pozytek dla kazdego

moje konatakty ze sluzba zdrowia ograniczaja sie ostatnio do uczeszczania na zajecia do Przychodni Zdrowia, wiec.... tez chce dostac swoja dzialke!


  PRZEJD NA FORUM