Temat o zdrowiu
to wypadaloby na cos zachorowac, co by z tych 47 mln byl jakis pozytek dla kazdego
moje konatakty ze sluzba zdrowia ograniczaja sie ostatnio do uczeszczania na zajecia do Przychodni Zdrowia, wiec.... tez chce dostac swoja dzialke!
PRZEJD NA FORUM