| Temat o zdrowiu |
| http://www.youtube.com/watch?v=-ozcRZc2ARo&feature=related Lekki offtop, ale nie moge z tego hahaha Chociaz w sumie sport to ZDROWIE, a ZDROWIE jak wiadomo jest najwazniejszwe, wiec moze nie do konca taki offtop...i pamietajcie - 3 razy w tygodniu po 30 minut wysilku fizycznego, bo jak nie to nawet dory, ale powtarzam DOBRY socjolog zdrowia, wam nie pomoze |