W Lublinie otworzony został nowy sklep - sklep z legalnymi dopalaczami. Nie byłam i nie widziałam (jeszcze) i gdyby nie przypadek (trafiłam w internecie na artykuł) to pewnie długo żyłabym w nieświadomości. Oto link http://www.mmlublin.pl/4477/2008/11/1/otworzyli-sklep-z-dopalaczami-wideo-foto?category=video . Co o tym myślicie? A może ktoś już był, widział, próbował? Jestem ciekawa działania substancji tam oferowanych, byłam na stronie www.dopalacze.com i trochę poczytałam o tym, co oferują. Odstraszają jednak niektóre ceny. Jaki macie stosunek do takiego sklepu/dostępu "legalnych dopalaczy"/samych dopalaczy? Pisać!  |