Skarpetki sprzed czwartku
I patrz Pajak - napisales do mnie w nocy czemu mnie nie ma u Ciebie i praktycznie od razu sie pojawilem
fajnie wyszlo i ciesze sie ze udalo mi sie wpasc...
Milego dnia!
PRZEJDŹ NA FORUM