Skarpetki sprzed czwartku
bardzo szczęśliwy
I patrz Pajak - napisales do mnie w nocy czemu mnie nie ma u Ciebie i praktycznie od razu sie pojawilem bardzo szczęśliwy fajnie wyszlo i ciesze sie ze udalo mi sie wpasc...
Milego dnia! wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM