co z tym? - 3.semestr
mógłby ktoś podać adres strony na której pan od komunikacji umieszcza te różne informacje dla nas? bo byłam na stronie naszego instytutu czy czegoś tam, ale nic tam nie widzę ;P
PRZEJDŹ NA FORUM