co z tym? - 3.semestr
ej...widzieliscie ile nam nazadawal tych tekstow na zajecia po swietach...bandyta jeden
no i on ich chyba nie zostawia w zadnej teczce chyba czy nie mam racji?
PRZEJD NA FORUM