co z tym? - 3.semestr
Kto nie wie to niech sie dowie ze 29 stycznia o godzinie 11 na auli starego humanika odbedzie sie egzamin z komunikowania, ma byc WSZYSTKO lacznie z zadaniami matematycznymibardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM