co z tym? - 3.semestr
Są jutro zajęcia z komunikowania? Jeśli tylko daje wpisy, to czy można przyjść do niego na konsultacje, jeśli ktoś nie pisze egzaminu??


  PRZEJDŹ NA FORUM