co z tym? - 3.semestr
pisze na stronie umcs... "Konsultacje w semestrze zimowym 2008/2009:
czwartek: 13.00 - 14.30 pokój nr 127 „stary Humanik"
Konsultacje w czasie sesji w godzinach 9.00 - 14.30 (22.01, 29.01, 5.02)"
PRZEJDŹ NA FORUM