| Wpisy ze Statystyki - 3.semestr |
| Aby ustalić z Prof. Rychlikiem termin wpisów z egzaminu muszę najpierw wiedzieć jak wygląda sytuacja we wszystkich grupach. Co do gr Dr Kowalskiego to tak jak napisałam w innym wątku w środę ok. 10.00 zaniosę wasze indeksy do podpisu. Tylko co z pozostałymi grupami niech ktoś mi tu zaraz wyjaśni dokładnie jak u Was wygląda sytuacja, tzn. czy macie już wpisy?, czy ktoś się będzie jeszcze w najbliższym czasie poprawiał, a jak tak to kiedy? |