Wpisy ze Statystyki - 3.semestr
a ja mam pytanie Elu, bo w środę będe potrzebowała indeks bo na godzinę 13 idę po wpis z komputera w pracy dziennikarza i będe miała ocenę przepisaną z socjologii, mogłabym się z Tobą umówić i poszłabym razem z Tobą po wpis, to bym od razu zabrała indeks?


  PRZEJDŹ NA FORUM