| Wpisy ze Statystyki - 3.semestr |
| tak Kasiu. Nadal bardzo proszę o informacje od kogoś z grup Dr Walczyńskiego i Dr Ćwiklińskiej! Nie będę mogła nic ustalić jeśli nikt mi nie udzieli informacji a jak udzieli jej zbyt późno to potem będzie kilka dni bezsensownego czekania na wpisy jeśli okaże się, że Pan profesor będzie mógł nas przyjąć dopiero w piątek np. |