| Wpisy ze Statystyki - 3.semestr |
| ojj u nas u Doktorka Walczyńskiej juz chyba wiekszosc ma wpisy a jak nie to w srode ma konsultacje i juz powinni chyba do srody wszyscy miec. podkreslam POWINNI ;p ale czy wszyscy sie smobilizuja i sie po nie zjawi¹ to pewnosci nie mam |