| Wpisy ze Statystyki - 3.semestr |
| Wpisy ze statystyki u prof. Rychlika będą jutro(środa)od godziny 13.00 do 14.00 w pokoju 231 na Wydziale MFI. Pan Profesor powiedział, że mogę zebrać indeksy, ale chyba lepiej będzie jak przyjdziecie osobiście, bo i tak większość musiała by mi je jutro dostarczyć na Miasteczko czyli nic to nie zmienia. Będzie jeszcze 2 tura wpisów dla osób, które jeszcze nie zaliczyły ćwiczeń, ale dowiemy się jutro kiedy one będą, bo zależy to od tego kiedy te osoby się poprawią- powiem tak im szybciej tym lepiej, bo do 16lutego trzeba oddać indeksy i karty do dziekanatu, więc jak wyrobicie się w tym czasie to nie trzeba będzie kombinować z podaniami o przedłużenie terminu. Także jeśli macie szanse zdawania poprawy nawet w następnym tygodniu w ferie to będzie to najlepszy końcowy termin. A podkreślam, że w czasie ferii mogę być poza zasięgiem kontaktowym, więc w kwestiach co zrobić jak się nie oddało indeksu będziecie sobie musieli radzić sami z podaniami itp. |