Wpisy ze Statystyki - 3.semestr
Karolinko bądź o 9.50 pod MFI to gdzieś go znajdziemy. Te osoby, które jeszcze zapomniały dać mi indeks też niech się zjawią.


  PRZEJDŹ NA FORUM