Wpisy ze Statystyki - 3.semestr
Czy jest jeszcze jakiś inny termin, żeby pójść do prof.Rychlika? Bo się właśnie dziś dowiedziałam, że dr Kowalski nie wpisał mi oceny na jakąś listę mimo, że w indeksie wpis zostawił ;/
PRZEJDŹ NA FORUM