| ogłoszenia - 4.semsetr - tymczasowo |
| Dajmy na to... radziu sugestia co do utworzenia nowych dzialow - proponuje zebys utworzyl tak jak dawniej dzial do kazdego przedmiotu ogolnego + 3 dzialy - soc.gospodarki, AJU, i kulturowka i tam dopiero zainteresowani beda sobie zakladac tematy zwiazane z przedmiotami specjalizacyjnymi |