T Love
dzis! ;)
Kto idzie dzis na koncert T Love i Farben Lehre? wesoły Z Karolem umowilem sie o 19 pod instytutem i idziemy! bardzo szczęśliwy Wiec wszystkich chetnych zapraszamy...dawajcie bo to jedna z ostatnich okazji! oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM