T Love
dzis! ;)
Kto idzie dzis na koncert T Love i Farben Lehre?
Z Karolem umowilem sie o 19 pod instytutem i idziemy!
Wiec wszystkich chetnych zapraszamy...dawajcie bo to jedna z ostatnich okazji!
PRZEJDŹ NA FORUM