T Love
dzis! ;)
Zeby nie zakladac nowego tematu...
Dzis idziemy na Dżem i Kult po cwiczenaich z rodziny ok 19.30 (bo mamy tak wyjatkowo cwiczenia), conajmniej ja z Karoliną i Szabrasiem
Wiec zapraszamy chetnych!
PRZEJDŹ NA FORUM