nie ma wykładu!!!!!!!!!!
nie ma wykładu!!!!!!!!!!!
słyszałem, że są jakieś listy na kolokwium - proszę mnie wpisac na dowolną: mogą i na 11.20 i na 12.00
z góry dziekuję
PRZEJD NA FORUM