Coma-koncert!
04.06, plac zamkowy
Juwenalia sie skonczyly, ale koncerty nie! bardzo szczęśliwy
Jutro na placu zamkowym gra Coma za free, maja zaczac niby o 20.15 wiec wszyscy chetni - proponowalbym umowic sie o 19 pod instytutem i razem tam pojsc oczko Za to Artur wysunal propozycje, ze jakos wczesniej moznaby u Niego wypic jakies piwko czy dwa aniołek

Cezkamy wiec na odzew! wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM