| Coma-koncert! 04.06, plac zamkowy |
| Juwenalia sie skonczyly, ale koncerty nie! Jutro na placu zamkowym gra Coma za free, maja zaczac niby o 20.15 wiec wszyscy chetni - proponowalbym umowic sie o 19 pod instytutem i razem tam pojsc Cezkamy wiec na odzew! |