Coma-koncert!
04.06, plac zamkowy
ja proponuje juz od 18 zaczac tanczyc u patrzylasikabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM