Coma-koncert!
04.06, plac zamkowy
Tylko godzina u Artura? jęzor Moze 17.30 pod instytutem by zrobic male zakupy? bardzo szczęśliwy I do Artura, a potem pod instytut znow by zebrac niedobitkow i udac sie na koncert? jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM