Coma-koncert!
04.06, plac zamkowy
Tylko godzina u Artura?
Moze 17.30 pod instytutem by zrobic male zakupy?
I do Artura, a potem pod instytut znow by zebrac niedobitkow i udac sie na koncert?
PRZEJDŹ NA FORUM