Coma-koncert!
04.06, plac zamkowy
To ja z Arturem idziemy na bank wiec jak ktos chetny to 19.15 podejdziemy pod instytut i poczekamy chwile, jesli ktos by jeszcze chcial z nami isc.

Pozdrawiam wesoły


  PRZEJD NA FORUM