| Wspólnie po sesji ! ;P czyli jak się będzie bawiła Socjologia ;) |
| Moja pierwsza propozycja: Po egzaminie z "Metod badań społecznych" proponuję wspólny wieczorny wypad na KARAOKE Winyl na Miasteczku Akademickim lub Komitet na Krakowskim Przedmieściu Co Wy na to |