Wspólnie po sesji ! ;P
czyli jak się będzie bawiła Socjologia ;)
Moja pierwsza propozycja:

Po egzaminie z "Metod badań społecznych" proponuję wspólny wieczorny wypad na KARAOKEwykrzyknik
Winyl na Miasteczku Akademickim lub Komitet na Krakowskim Przedmieściu jęzor

Co Wy na topytajnik


  PRZEJDŹ NA FORUM