Wspólnie po sesji ! ;P
czyli jak się będzie bawiła Socjologia ;)
Jutro o godz. 20.00 spotykamy się pod Instytutem i idziemy się wspólnie pobawić zanim wszyscy rozjadą się na Wakacje.
Zapraszam. Szczegóły wyjścia ustalimy na miejscu
PRZEJDŹ NA FORUM