Wspólnie po sesji ! ;P
czyli jak się będzie bawiła Socjologia ;)
ulalala sie szkuje imprezka
to ja bym wpadnela do tego patrzylasa chociaz wcale mnie nie zapraszal:/
PRZEJDŹ NA FORUM