Wspólnie po sesji ! ;P
czyli jak się będzie bawiła Socjologia ;)
ulalala sie szkuje imprezkabardzo szczęśliwy to ja bym wpadnela do tego patrzylasa chociaz wcale mnie nie zapraszal:/ diabełdiabełdiabełdiabeł


  PRZEJDŹ NA FORUM