koncert jest!
Moi Drodzy! W środe jest koncert w Graffiti, nie mam pojęcia co to za zespół, ale są dwa powody aby przybyć:
1. wspaniała wizja wakacyjnego socjospotkania (na pewno to wydarzenie uświetni swą obecnością Krzysztof oraz jabardzo szczęśliwy )
2. jest za darmobardzo szczęśliwy
a tu pełne info: http://www.graffiti.lublin.pl/graffiti.php?f=1&d=news_w&id=688


  PRZEJDŹ NA FORUM