Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
jak w temacie jęzor

z ciekawszych zeczy to moge dodac ze to 40 rocznica bedzie i mn przyjezdza guano apes ,


  PRZEJDŹ NA FORUM