Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
jak w temacie
z ciekawszych zeczy to moge dodac ze to 40 rocznica bedzie i mn przyjezdza guano apes ,
PRZEJDŹ NA FORUM