Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
no jak sie ostro zastanawiam...i w jakichs 70% jade...
taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM