Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
no to z roku juz trzy osobniki.... a Karolek i Krzysio to nie chetne chlopoki som??
PRZEJDŹ NA FORUM