Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
Karolek to juz prawie napewno jedzie, a Krzysio to niech sam napisze
PRZEJDŹ NA FORUM