Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia) ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
tylkommm, ze ja mam swoja ekpie... jeszcze nie wiem jak liczna... na pewno kilkuosobową... wiec możecie sie podłączyc... W zeszłym roku zebralismy się w 10 osób... teraz może byc mniej...