Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
Krzysio wstepnie sie nie wybiera, ale czas pokaze. Szanse sa marne ale jesli zdarzy sie cud to kto wie
Ale nie robcie sobie prosze nadzieji...
Pozdrawiam.
PRZEJDŹ NA FORUM