Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
Krzysio wstepnie sie nie wybiera, ale czas pokaze. Szanse sa marne ale jesli zdarzy sie cud to kto wie jęzor Ale nie robcie sobie prosze nadzieji... jęzor

Pozdrawiam.


  PRZEJDŹ NA FORUM