Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)
ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
oj daj spokój Katarzyna... piasku na Wooodzie nie brakuje ;P... Słońca tez jest nadmiar.. .chetnie sie z Tobą podzielimy ;D
PRZEJDŹ NA FORUM