Koooncert w pazdzierniku! :D
Ja też Kylu wczoraj sieę podjarałem, myślę że pytanie czy idziemy ma oczywistą odpowiedźaniołekaniołek może znów na scenie poskaczemypan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM