NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZE ZYCIE( SPAM-PARADA) » COMA-KONCERT!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Coma-koncert!

04.06, plac zamkowy
  
Krzys
03.06.2009 19:59:15
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 277 #271404
Od: 2008-5-29
Juwenalia sie skonczyly, ale koncerty nie! bardzo szczęśliwy
Jutro na placu zamkowym gra Coma za free, maja zaczac niby o 20.15 wiec wszyscy chetni - proponowalbym umowic sie o 19 pod instytutem i razem tam pojsc oczko Za to Artur wysunal propozycje, ze jakos wczesniej moznaby u Niego wypic jakies piwko czy dwa aniołek

Cezkamy wiec na odzew! wesoły
  
ag_mag
03.06.2009 20:00:55
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #271405
Od: 2008-5-20
ja proponuje juz od 18 zaczac tanczyc u patrzylasikabardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwny
  
motorcycleboy
03.06.2009 20:08:53


Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #271411
Od: 2009-2-5
dobrze Agusiuuuu ale pod jednym warunkiem...musisz przyjść w swojej cip...tej co kiedyś do tektury;d Oki??
  
ag_mag
03.06.2009 22:16:38
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #271547
Od: 2008-5-20
a ja chcialam na golasa!!diabełdiabełdiabeł
  
Krzys
03.06.2009 22:23:28
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 277 #271553
Od: 2008-5-29
Tylko godzina u Artura? jęzor Moze 17.30 pod instytutem by zrobic male zakupy? bardzo szczęśliwy I do Artura, a potem pod instytut znow by zebrac niedobitkow i udac sie na koncert? jęzor
  
Baku
03.06.2009 22:25:58
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #271555
Od: 2008-5-19
sie zobaczy
pan zielony
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
Krzys
04.06.2009 16:28:15
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 277 #271974
Od: 2008-5-29
To ja z Arturem idziemy na bank wiec jak ktos chetny to 19.15 podejdziemy pod instytut i poczekamy chwile, jesli ktos by jeszcze chcial z nami isc.

Pozdrawiam wesoły

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZE ZYCIE( SPAM-PARADA) » COMA-KONCERT!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Twoja wyszukiwarka